Kurumsal

Kurumsal

Novem Kimdir?

Novem Teknoloji, kablolu ve kablosuz data, ses, görüntü, ağları dizaynı, projelendirmesi, uygulaması ve bakımı ile yerel ve uluslararası çapta yeni nesil zayıf akım hizmetlerini özellikle kurumların ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi sunmak üzere kurulmuştur. Türkiye’de ve yurtdışındaki projeler için entegre zayıf akım çözümlerini her zaman tek elden sunmaktadır.

Uzmanlık alanı olan teknolojiler için üretim yapan ve endüstri standartı haline gelen birçok üreticinin farklı statüde iş ortağıdır. Novem Teknoloji halen aralarında eğitim kurumlarının, hastanelerin, otellerin, inşaat şirketlerinin ve çok uluslu şirketlerin bulunduğu birçok firmaya hizmet vermektedir.

Vizyonumuz :

Teknoloji devriminin olanca hızı ile devam ettiği ülkemiz, orta Asya, orta doğu ve Avrupa’da, bir sistem entegratörü olan Novem’i, en kaliteli ve en doğru ürünleri sunan, konusunda lider, bir numaralı çözüm üreticisi yapmak.

Misyonumuz :

Endüstri standartı olmuş üreticilere ait yeni nesil ürünler ile rekabet gücü, tasarruf ve verimlilik arttıran anahtar teslimi entegre çözümler üretmek.

 

Temel Değerler :

Dürüstlük ilkesi altında güven temelleri üzerine kurulu işbirlikleri, Koşulsuz müşteri memnuniyeti, Girişimcilik, Takım ruhu ve Samimiyet.